logo

Arefeyi Görür, Bayramı Göremezsiniz.

15 Temmuz 2016 tarihinde Fetullah’ın veled-i zinaları(açıktan yazınca kriptolar rahatsız oluyor) tarafından devletimizin ve milletimizin bekasına alçakça bir darbe girişimi yapıldı. Devleti ve milleti korumaları için kendilerine teslim edilen silahları millete doğrultan, kadın çoluk çocuk demeden sivil vatandaşların üzerine bomba yağdıran, tank paletlerinin altında katleden Fetullahın çuklarıÇankırı’da da ihanet girişiminde bulundu. Keşifler ve hazırlıklar yapıldı, Ankara’dan gelen katil helikoptere mühimmatlar yüklendi.

Çankırı Valisi Mesut Köse başkanlığındaki devlet yetkililerinin verdikleri ve/veya vermedikleri reaksiyon konusundaki soruşturmalar devam ediyor. Gerçeklerin er veya geç gün yüzüne çıkacağı günü büyük bir ümitle bekliyoruz.

Bir yılda yakın süredir yürütülen mücadelenin milleti tatmin ettiğini söylemek mümkün değil.

Ancak;

Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın talimatları doğrultusunda FETÖ Soruşturmalarını ve Mahkelemelerini büyük bir dikkatle takip ediyoruz. 15 Temmuz öncesi Fetullahçı savcıların dahi cesaret edemediği saldırılara 15 Temmuz sonrasında maruz kalsakta, inandığımız davanın haklılığı, devletin ve milletin bekası ve yürütülen şerefli mücadele adına FETÖ ile mücadeleye halel gelmemesi için her türlü bedeli ödemeye gönülden hazır olduğumuzu bir kez daha ilan ediyoruz.

Bu itibarla;

Görev yaptığı süre içerisinde FETÖ ile mücadeleden uzak durduğunu gözlemlediğimiz Eski Çankırı Valisi Mesut Köse’nin bayram öncesi yayımlanan bir kararname ile apar topar görevden alınmasının, FETÖ ile namuslu bir şekilde mücadele etmekle görevli kişileriçin önemli bir mesaj olduğunu düşünüyoruz.

Anlamayanlar, anlamamakta direnenler ve işine gelmeyener için tekrar etmekte fayda görüyoruz.

DEVLET DİYOR Kİ;

FETÖ İLE MÜCADELE ETMEZSENİZ,

AREFEYİ GÖRÜR, ŞEREFEYİ GÖREMEZSİNİZ.

FETÖ ile irtibatı ve iltisakı olmayan, işbirliği yapmamış herkesin Mübarek Ramazan Bayramı kutlu olsun.

Çankırı Haber Sitesi

 

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj