logo

Başkan Dinç’e Komik “Yılın Belediye Başkanı” Ödülü

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği (TÜM-KARDER) tarafından 2016 yılının Başarılı Belediye Başkanı seçildi. TÜM-KARDER Genel Başkanı Osman Işık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Dinç’i makamında ziyaret ederek plaketini takdim etti.

OyZY2A[1]

      Belediye Başkanı İrfan Dinç’in Çankırı’da eğitim, kültür, sanat ve turizm alanında gerçekleştirdiği projeler ödüle layık görüldü. Geçmiş yıllarda da Yılın Belediye Başkanı seçilen Başkan Dinç, bu kez Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği tarafından ödüle layık görüldü. Yılın Bürokratı, Valisi, Milletvekili, Rektörü, Kaymakamı, Sivil Toplum Örgütü, Öğretmeni ve İş Adamını seçen Dernek, Yılın Belediye Başkanı başarı ödülünü Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’e vermeyi uygun buldu.
Makamda gerçekleşen ziyarette plaketi takdim eden TÜM-KARDER Genel Başkanı Osman Işık, Dinç’in çalışmalarını takip ettiklerini belirterek başarılarının devamını diledi.
Dinç, Çankırı’yı hak ettiği noktalara taşımak için var güçleri ile çalıştıklarını ve aynı heyecanla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
Haberci18

Çankırı,bir  İç Anadolu ilidir.. Görevi sadece sağa sola bedeli karşılığında şilt, plaket ve ödül veren bir dernek tarafından Karadeniz ili ilan edilmiş..
Pekala soru şu ; 
Bu dernek ne işe yarar.? İnsanlığa bir faydası var mı? Gelir kaynakları neler ? Bir yayın organı var mı? Çankırı Belediyesine bu ödül ne karşılığı verildi?..

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj