logo

Çankırı Haber Sitesi’nden , Yeni Valiye Sanal Brifing..

Çankırı Valisi Aktaş'a Millet Adına İlk Brifing

Sayın Valim

Fetullahçı Terör Örgütüne karşı yürütülen milli mücadelenin Çankırı’daki Ana Karargâhı cankirihabersitesi.com olarak yeni görevinizin vatana ve millete hayırlı olması temennisiyle zat-ı âlinize millet adına ilk brifingi sunmak istiyoruz.
Çankırı 15 Temmuz 2016 alçak darbe kalkışması öncesinde tüm Türkiye’de olduğu gibi devletin neredeyse tamamına ahtapot gibi sızmış Fetullahçı Terör Örgütü mensupları ve onların işbirlikçilerinin hâkimiyeti altında idi.
O kadar ki,
FETÖ’nün ana üssünde düzenlenen etkinliklere vali ile birlikte tüm kurum amirleri katılır, maklube sofralarında birlikte diz çökerlerdi.

Devletin en üst kurullarının verdikleri kararlar, Reis-i Cumhur’un talimatları ve kırmızı kitap kimsenin umurunda olmadığı gibi milletin gözünün içine baka baka cirit atıyordu Fetullahçı Teröristler.

Zaman gazetesiyle pozlar veren müdürler, sosyal medyadan FETÖ’ye gönüllüler hareketi güzellemesi yapan akademisyenler, cemaate operasyon manşetleriyle destek çıkan basın, FETÖ İmamlarıyla gizli gizli görüşen işbirlikçiler ve daha neler neler.
Bu ortamda ilk İhbarımızı 16 Mayıs 2015 Yılında yaptık. bu manşet FETÖ’ye Çankırı’da sıkılan ilk kurşundu.

İlk deşifremizi 10 Şubat 2016 yılında yaptık. İmamını, esnafını, mütevellisini açıkladık.

FETÖ avukatlarının başvurusu üzerine Çankırı Sulh Ceza Hâkimliğinin 29.02.2016 tarih ve 2016/152 D.iş kararıyla haberin erişimi durduruldu, FETÖ’ye Örgüt dediğimiz için hâkim tarafından azarlandık sonrasında hakkımızda ceza ve tazminat davaları açıldı.
İŞTE BİZE YÖNELTİLEN SUÇLAMA

DARBEYİ 6 AY ÖNCEDEN HABER VERDİK
Yani 10 Şubat 2016 tarihinde yaptığımız haberde FETÖ’cü alçakların darbe yapabileceğini yazdık.

VE 15 TEMMUZ
Saat 23:12’de Cumhurbaşkanı henüz milleti meydanlara çağırmamışken, yani darbe girişiminin kim tarafından kazanıldığı belli olmadan Genelkurmay Başkanlığını işgal etmeye çalışan Fetullahın Teröristlerini kast ederek “Vurun O Piç’leri” Manşetini attık. O gece sadece cankirihabersitesi.com darbeye karşı devletin ve milletin bekası adına dimdik durdu ve milleti meydanlara davet etti. Darbe girişiminin başarısızlıkla sonuçlandığı anlaşılıncaya kadar kimse tek kelime yazamadı. Dediklerine göre kimi şehir dışındaydı, kimi düğünde, kimi piknikte…

15 TEMMUZ GECESİ YAŞANANLAR
15 Temmuz gecesi Yurtta Sulh Konseyi tarafından Sıkıyönetim Komutanı olarak atanan bir terörist tarafından Çankırı’da darbe girişimi hazırlıkları yapıldı. FETÖ’cü terörist şehirde keşif yaparken, Ankara’dan gelen katil helikoptere mühimmat yüklerken milletin meydanları doldurması üzerine başaramayacağını anlayıp Çankırı’dan kaçarken kimse ona müdahale etmedi. Olay anında soruşturma açılması gerekiyordu açılmadı, müdahale edilmesi gerekiyordu, edilmedi. Adam polis takibinde darbe girişiminden saatler sonra kontrollü bir şekilde Çankırı’dan sıvıştı. Kimse tutun şu adamı demedi/diyemedi.
DEMOKRASİ NÖBETLERİ
Bir şov, bir şamata görseydiniz gözleriniz yaşarırdı. FETÖ’cüler bile bayrakları kapmış en önde görünme telaşında, Fetullaha hakaretin bini bir para, FETÖ’nün işbirlikçileri yukarıda hamasi nutuklar atarken, mütevellisi aşağıda çılgınlar gibi alkışlıyordu. İnanır mısınız üniversiteyi FETÖ’cülere teslim edip, Devletin kurumuna “Gülen Yüzlü Üniversite” diye de slogan koyan rektörle, hizmet hareketi diye güzellemeler yapan yardımcısı bile geldi. Hem de papaz elbiseleriyle.
OHAL
Ohal’le birlikte bürokrasiye bir haller oldu Çankırı’da.  Darbe’yi bırakıp, dubalarla uğraştılar. FETÖ’nün F sini bile ağızlarına almadılar. O gün bu gündür ölü taklidi yapıyorlar. Yakalanan tüm FETÖ’cüler cankirihabersitesi.com’un iftirasına uğradıkları şeklinde ifade verdiler ancak bylock‘ları telefonlarına kimin yüklediğini açıklayamadılar.

BASINI SUSTURDULAR

Yalan, inkar ve takkiye taktikleri başarılı oldu. Basını bir dönem susturdular. Hukukta eşi benzeri görülmemiş kararlarla hem de. Ancak bilmiyorlardı ki “Biz Sussak tarih susmaz, tarih sussa hakikat susmaz”  ve gerçeklerin er veya geç ortaya çıkma gibi bir hasleti var. Bugün gücünü devletin azametinden ve haklı davasından alan cankirihabersitesi.com en gür sada ile mücadelesine devam ederken, onlar sıralarını bekliyorlar..

Sözün özü FETÖ Çankırı’da hala cirit atıyor Sayın Valim,
Millet adil bir temizlik bekliyor
Takdir edersiniz ki FETÖ ile mücadele salt kamu görevlilerinin mücadelesi değil, bir milli mücadeledir. Millet, FETÖ ile yürütülen milli mücadelede gelinen noktadan mutmain değil.
FETÖ’nün bankasının yönetim kurulu başkanı dışarıda, o bankaya para yatıranlar içerde. FETÖ’nün sendika başkanı dışarıda, sendika üyeleri içerde.

Çankırı’daki tek FETÖ’cünün Kürşat olduğuna bu milleti kimse inandıramaz.
PKK terör örgütü uzantılarına karşı yürüttüğünüz kahramanca mücadele takdire şayan
Lakin;
FETÖ’cülerin o şerefsizlerden daha şerefsiz, o alçaklardan daha alçak ve dahi kaypak olduğu gerçeğinden hareketle
Orada yürüttüğünüz kahramanca mücadelenin bir benzerini
Burada da yürütmenizi bekliyoruz.
Millet temizliğe mümkünse bulunduğunuz binadan başlamanızı bekliyor
Fatih Sultan Mehmed Han’ın “Baba, eğer padişah siz iseniz geliniz ve ordunun başına geçiniz. Yok, eğer padişah ben isem, size emrediyorum! Gelip ordunun başına geçiniz.” dediği gibi
Vali olarak yetki sizde ise Millet adına arz ediyoruz gereğini yapınız
Yok, eğer yetki kayıtsız şartsız millette ise Millet adına size emrediyoruz.
Gereğini yapınız…
Gazanız mübarek, kılıcınız keskin olsun

Çankırı Haber Sitesi

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj