logo

12 Ekim 2017

CHP’lilerden seçim esnasında yumruklu kavga!

CHP’lilerden seçim esnasında yumruklu kavga!

Edinilen bilgilere göre, CHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanlığı binasında, akşam saatlerinde Soğanyemez Mahallesi delege seçimlerine başlandı.

BİRBİRLERİNİ YUMRUKLADILAR

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka’nın da katıldığı seçimlerde ilerleyen saatlerde henüz bilinmeyen bir nedenle üyeler arasında tartışma başladı. Parti binasının dışına taşan tartışma bir anda kavgaya dönüştü ve bazı partililer birbirlerini yumrukladı.

KAVGAYI AYIRMAYA ÇALIŞANLAR DA KAVGAYA KARIŞTI

Kavgayı ayırmaya çalışanlar ile kavga edenler arasında bir süre arbede yaşanırken, parti binası önünde çok sayıda polis ekibi yönlendirildi.

KAVGA YENİDEN BAŞLADI

Gece saat 22.00’ye kadar oy kullanma işlemleri devam ederken, parti binası önündeki gerginlik karşılıklı laf atma nedeniyle yeniden başladı.

Partililer arasında yaşanan kavga polisin müdahalesiyle sonlandı. Belediye Başkanı Kamil Saka ve CHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Yusuf Sel, çıkan olaylarla ilgili açıklamada bulunmadı.

BİRBİRLERİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMADILAR

Kavga eden partililer birbirlerinden şikayetçi olmadıklarını ifade ederken, CHP Edremit İlçe Teşkilatı önündeki gerginlik devam ediyor.

KAYNAKİHA

1 DAKİKADA 7 GÜNDEM

Etiketler: » » » » » »

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj