logo

08 Kasım 2017

Çukur 4.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vartolu’nun sırrı açığa çıkıyor mu?

Çukur 4.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vartolu’nun sırrı açığa çıkıyor mu?

Show TV’nin bol aksiyonlu ve dramatik dizisi Çukur 3.bölümde;  Vartolu, önüne çıkan her engeli yok etmeye kararlıdır. Ancak Yamaç gibi sert bir kayaya çarptığından da habersizdir. Yamaç, yaşanan saldırıdan sonra Sena’yı zorla baba evine getirir. Sultan’ın gözünde, ailenin düzenini bozacak kişi olarak görülen Sena ile Sultan karşı karşıya gelir. Artık yepyeni bir dünyaya adım atan Sena’nın işi hiç de kolay olmayacaktır. Bu sırada Yamaç, Vartolu’yla barış yapmaya razı olur. Sürpriz bir isim bu barış anına şahit olurken, Yamaç ile Selim arasındaki dengeler de tamamen değişecektir. Çukur son bölüme damga vuran sahne ise, Koçovalı’nın birden bire uyandığı sahne oldu. Nefeslerin tutulduğu Çukur 3.bölümün ardından, merakla beklenen Çukur 4.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 4.bölüm fragmanı 

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yerini alacaktır. 

Çukur 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Aras Bulut iynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Ercan Kesal’ın rol aldığı Çukur 4.bölüm 13 Kasım Pazartesi saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

Çukur 3.bölüm izlemek için tıkla?

Çukur son bölümde neler oldu?

Ekran başındakileri soluksuz bir serüvenin tam kalbine çeken Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünün final sahnesi heyecanı doruk noktasına çıkardı. İdris Koçovalı’nın gözlerini açtığı an, akıllarda o büyük soru işaretini yarattı: “İdris, oğlu Yamaç’ı yıllar sonra evinde gördüğünde nasıl bir tepki verecek?”. İdris ile Yamaç’ın çok konuşulacak yüzleşmesinde nefesler tutulacak.

Bölümde Selim’in türkü söylediği an izleyicileri derinden etkilerken, bu sırada o ana kadar dimdik duran Sultan’ın gözyaşlarına teslim olması ve Yamaç’ın annesine sarıldığı duygusal anlar ekran başındakileri de gözyaşlarına boğdu. Yamaç’ın, Sena’ya şiir okuduğu romantik dakikalar ise izleyicilerin ayaklarını yerden kesti. 

Kahraman’ın cenazesinin ardından tüm mahallelinin, İdris’in yokluğunda Çukur mahallesinin kontrolünü devralan Yamaç’ın elini öptüğü an bölüme damgasını vurdu. Yamaç ve Vartolu’nun, Çukur’un en tehlikeli adamlarından Baykal’ın şahitliğinde karşı karşıya geldiği dakikalarda gözler iki tarafa çevrildi. İkili, ateşkes sağlanmış gibi gözükse de suların durulmayacağının sinyallerini de verdi. Vartolu’nun Çukur’daki geçmişinden küçük ipuçları sunan sahne ise büyük merak uyandırdı.

Sultan tarafından istenmeyen kişi olarak görülen Sena ile Sultan arasındaki söz düellosu ise tansiyonu yükseltti. “Oğlum bir hata yaptı. Yıllardır bizden ayrı yaşadı ama şimdi döndü. Fazla uzun sürmez, o yüzden kendini alıştır. Sonra çok üzülürsün” diyen Sultan’a aynı sertlikte karşılık veren Sena, gerilimi artırdı.

Yeni bölümden ekrana gelen ilk sahne izleyicileri Yamaç ile İdris arasındaki gerginliğin geçmişteki köklerine götürdü. İdris’in “Benimle uğraşacaksan benim kadar güçlü olacaksın” sözleriyle Yamaç’a meydan okuduğu an, baba oğul arasında yaşanacak fırtınalı günlerin habercisi oldu.

Çukur 4.bölüm ilk sahne:

İLİŞKİLİ HABERLER Televizyon 2 SAAT ÖNCE Çukur oyuncuları kimlerdir? Çukur dizisi oyuncu kadrosu…

1 DAKİKADA 7 GÜNDEM

Etiketler: » » » » » » » »

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj