logo

Dinç’ten oğluna çok konuşulacak sünnet töreni

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’in küçük oğlu Emir Dinç erkekliğe ilk adımını attı. Minik Dinç’in sünnet programı için kentin en lüks oteli kapatıldı. Belediye Başkanı İrfan Dinç davetlilerini ailesiyle birlikte kapıda karşıladı. Otel önünde düzenlenen görkemli organizasyon Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladı. Gece saatlerine kadar devam eden programda davetliler gönüllerince eğlendi.

Çankırı Belediyesi Mehter Takımı eşliğinde alana getirilen Emir Dinç, mehter eşliğinde alandakileri selamladı. Minik Dinç, daha sonra kendisi için özel olarak hazırlanan lüks sünnet tahtına oturdu.

BİNLERCE LİRALIK BÜTÇE

Belediye çalışanları, Minik Dinç’in sünnet töreni için büyük bir  bütçe kullanıldığını söyledi.

BOZ DA KATILDI

Geçtiğimiz günlerde belediyeden istifa ettiği yönündeki haberlerle gündeme gelen ve istifa ile ilgili sorulara ‘yıllık izindeyim’ açıklaması yapan Hüseyin Boz da törene katıldı. Boz gazetecilerin kendisine sorduğu istifa sorularını yine yanıtsız bıraktı.

MİSAFİRLERİ BELEDİYE ARAÇLARI TAŞIDI

Öte yandan Dinç’in Ankara’dan gelen bazı misafirlerini belediye personelleri belediye araçları ile getirirken, programdaki kalabalığın büyük bir bölümünü de belediye personeli oluşturdu.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Dinç’in görkemli sünnet töreni Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde belediye başkanlarına yaptığı “lüks yaşamdan uzak durun” çağrısını akıllara getirdi.

cankiribulteni

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj