logo

02 Eylül 2018

“Dolarını sat vatanı satma”

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından dolardaki artış ve spekülasyonlara dur demek için başlatılan döviz bozdur kampanyasına Anadolu Yayıncılar Derneği de katıldı.

Uluslararası finans çevreleri ve bizzat ABD Başkanı Donald Trump tarafından başlatılan Türkiye’ye ekonomik olarak diz çöktürme çalışmalarına  Anadolu Medyası da dolar bozdurarak dur dedi.

Bu sabah döviz bürosuna giderek dolar bozduran  Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan   yerel medya olarak “Dövizini sat ülkeni satma” kampanyası başlatıyoruz diyerek şunları söyledi : 

“Kurtuluş savaşında Kuvayı milliye’ye destek veren yerel medya şimdi de ekonomik kurtuluş savaşına destek verecek. Bizler gezi olaylarında Cumhurbaşkanımızın yanında yer aldık. 17-25  hukuk darbesine karşı Sayın Erdoğan’la görüşerek destek verdik. 15 Temmuz darbesine karşı direndik. Halkımızı darbeye karşı Anadolu da bizler sokağa çağırdık. Şimdi de ekonomik darbe yapmak istiyorlar. İktidar ve muhalefetiyle bu darbeye dur diyeceğiz.” Diye konuştu.

Anadolu Yayıncılar Derneği üyesi 328 yerel gazete ve televizyonun bu kampanyaya katılacağını belirtilirken yerel medya mensupları yapacağı yayınlarla  ekonomik kriz ve darbenin arka planını da halkımıza anlatacak.

Etiketler: » »

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

isparta mutlu son masaj