logo

10 Ağustos 2017

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ibretlik sözler

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ibretlik sözler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon’da İl Danışma Toplantısı’na katılarak partililere hitap etti.

Kılıçdaroğlu’nun “tankların üzerine çıkarım” sözünü hatırlatan Erdoğan, 15 Temmuz gecesi CHP liderinin nasıl kaçtığını anlattı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaptığı yürüyüşe de atıfta bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “bu iktidar öyle bir iktidar ki Ankara’dan yola çıktın, 29 gün yanındaki o malum tiplerle bu ülkeye faydası olmayan tiplerle el ele omuz omuza devrim marşları çalarken bu ülkenin polisi seni korudu ve İstanbul’a götürdü. Ondan sonra diyorsun ki ‘Bu ülkede güvenlik yok.’ eline, diline dursun.” dedi.

Erdoğan’ın bu sözleri salonda büyük alkış aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuyla ilgili şöyle konuştu:

“Öyle laf ola beri gele siyaset olmaz, tankların üzerine çıkarmış, ne oldu? Hemen önce gittiler pazarlıkları yaptılar, ondan sonra yol açıldı hop Bakırköy Belediyesine git ondan sonra orada kahve, çay demle ve oradan izlemiş, takip etmiş. Bunlarla siyaset olur mu? Git, Alman dergilerine röportaj ver ve bu röportajlarda da ülkeni oraya şikayet et. Bu iktidar öyle bir iktidar ki Ankara’dan yola çıktın, 29 gün yanındaki o malum tiplerle bu ülkeye faydası olmayan tiplerle el ele omuz omuza devrim marşları çalarken bu ülkenin polisi seni korudu ve İstanbul’a götürdü. Ondan sonra diyorsun ki ‘Bu ülkede güvenlik yok.’ eline, diline dursun.”

1 DAKİKADA 7 GÜNDEM

Etiketler: » »

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj