logo

08 Kasım 2017

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.bölüm fragmanı! Hızır tutuklanıyor…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.bölüm fragmanı! Hızır tutuklanıyor…

Her bölümüyle heyecanı doruklara çıkaran dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yine aksiyon had safhadaydı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78.bölümde; kayıplarla intikamı perçinlenen Hızır ve Ünal’ın azapları düşmanlarının üzerindeydi. Hızır’ın en büyük düşmanlarından olmaya aday Mürsel’in final sahnesinde yaşadığı şok Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm için merakları daha da artırdı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78.bölümün hemen ardından, merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu gibi oyuncuların paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.bölüm 5 Kasım Salı günü saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78.bölüm izlemek için tıkla!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?

Hızır Çakırbeyli’nin düşmanları hem içeriden hem dışarıdan saldırıya geçmişlerdir. Bir yanda aileyi içeriden bitirmeyi amaçlayan Ekrem, diğer yanda tehditleriyle korku salmaya çalışan gözü kara Mürsel… Tehlikenin nereden geleceği belli olmayan bu zamanlarda Hızır’ın sevdiklerini korumak adına herkesten bir adım önde olması gerekmektedir. Bunun için O’na oyun kuranların zaaflarının peşine düşecektir. Kendini bir yalana kaptırıp tüm ailenin yüzünü yere eğen Hızır Ali’nin zaafı Ceylan’ın resmen devletten uzaklaştırılmasına yol açmıştır. Ailenin başına gelebilecek olası felaketlerin önlenmesi için herkes elini taşın altına koymaya hazırdır. Şahsi meselelerin ticaretini etkilemesine izin vermeyecek olan Ünal Kaplan’a göre ise bir cenaze daha görmeden bir düğün olması gerekmektedir.

1 DAKİKADA 7 GÜNDEM

Etiketler: » » » » » »

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj