logo

İdris Şahin Aday Adaylığını Açıklarken ,adeta “Ben seviyeliyim” dedi


İdris ŞAHİN, genel seçimler için aday adaylığı başvurusu yaptığını ifade ederken, yeni dönemde Çankırı’daki kirli siyasetin son bulacağını söyledi.

Kendisinin 24. Dönemde Çankırı milletvekili olduğunu hatırlatan Şahin, siyasete bir seviye getirdiğini ve kendi ismiyle birlikte Çankırı ismini de duyurma gayretinde olduğunu anlattı.

Aday adayı müracaatı yaptığını açıklayan İdris ŞAHİN  “Bir takım iftiralarla ismimizi karalamaya çalışanlar oldu. Çok şükür bağımsız yargı önünde aklandık ve suçsuz olduğumuz ortaya çıktı. Daha sonra  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı görevine getirildik. Çankırı siyasetine yeniden seviye kazandırmak için aday adaylığı müracaatında bulunacağım. Ben inanıyorum ki, 24 Haziran’da Çankırı’da güneş yeniden doğacak” dedi.

Şahin, Ak Parti teşkilatlarında çatlak olup olmadığına dair soruya ise çarpıcı bir yanıt verdi.

İl, ilçe, kadın ve gençlik teşkilatlarıyla ilgili bir problem bulunmadığına vurgu yapan Şahin, “Teşkilatlarımızda hiçbir problemimiz yok lakin ismini bile anmaktan imtina ettiğim bir şahıs var. Bunu siz de, sokaklar da genel merkezimiz de çok iyi biliyor. İnşallah 23 Haziran’dan sonra o şahıs da, Çankırı’daki kirli siyaset de son bulacak” ifadelerini kullandı.

Şimdi, İdris ŞAHİN’e cevabı kolay 5 soru..
-Çankırı’da seviyesizlik var sa, sebebi kim?
-Çankırı’da kirli siyaset yapanlar kim?. Daha önce senin hakkında bir çok mugalata yapan, seni siyaseten yok etmeye azimli ama şimdi yan yana durduğun İrfan Dinç‘te bu kirli siyaset içinde mi?
-Henüz Feto davasındaki davan devam ederken, yani beraat etmeden Akparti’de birilerinin koruması ile görev aldığın bilinirken, sanki beraat ettikten sonra Tayyib Erdoğan tarafından göreve getirildiğin beyanına bir delilin var mı?..
-İsmini anmaktan imtina ettiğin şahın kim? Bu kişi Milletvekili Huseyin Filiz’mi?
-Sana Feto’cu iftirası atan kim?.. 17/25 ten sonra “Cemaatle dünde görüştüm, yarında görüşeceğim ” dediğin doğru mu?.. Çankırı’da bazı Fetö kurumlarına hissedar olduğun, devrettiğin yalan sa, kimin yalanı?

AAS

İdris ŞAHİN aday adaylığı HATIRASI

 

Bir başka haber !!  Valilik: "Mahsur kalan köpek kurtuldu"

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj