logo

” İrfan Dinç ile il imamını görüştürdüm “

Adsız

17-25 ve 15 Temmuz sonrası Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’in basın danışmanlığı görevini yürüten Mustafa Gökçeoğlu, Kamera Asistanı olarak başladığı TRT’deki görevinden ihraç edildi.

Olağanüstü hal kapsamında hazırlanan 695 ve 696 sayılı 2 yeni Kanun Hükmünde Kararname, Resmi Gazete’de yayımlandı.  Kararnamelerle toplam 2 bin 756 personel kamu görevinden ihraç edildi.

İhraç edilen isimler arasında Çankırı Karatekin Üniversitesi eski rektörü Ali İbrahim Savaş’ın Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüten Kenan Akarslan, Çankırı Valiliği Hukuk Müşaviri Nesim Babahanoğlu gibi isimler dikkat çekti.

İRFAN DİNÇ’E EN YAKIN İSİMDİ

Anadolu Ajansı muhabiri iken önce Cihan Haber Ajansı daha sonra da TRT muhabiri olan Gökçeoğlu, bir süre sonra Basın Personeli olarak Çankırı Belediyesi’nde göreve başlamıştı. 17-25 ve 15 Temmuz sonrası Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’in basın danışmanlığı görevini yürüten Mustafa Gökçeoğlu, Başkan Dinç’e en yakın isimdi.

“FETÖ İMAMIYLA DİNÇ’İ GÖRÜŞTÜRDÜM” DEMİŞTİ

Adli Makamlara Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’i 17-25 Aralık sürecinden sonra FETÖ’nün Çankırı İl İmamıyla görüştürdüğü şeklinde ifade veren Gökçeoğlu, yayınlanan kararname ile Kamera Asistanı olarak başladığı TRT’deki görevinden ihraç edildi. 

TRT’YE NASIL GİRDİ ?

Öte yandan Gökçeoğlu’nun OHAL döneminde TRT’ye kadrolu olarak nasıl işe başladığı merak ediliyor.

CANKİRİBULTENİ

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj