logo

Metal Yorgunluğu falan yok..

ak-parti-de-milletvekili-aday-adaylari-icin-s-7108684_x_oAk Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman Adaylığı konusunda ve kongre hakkında açıklamalarda bulundu.
Kaman:”3  Temmuz itibari ile kongre sürecimiz başlamıştır. İlk etapta 3 tane beldemizin kongre sürecin yaptık.  Biliyorsunuz 5 binin altında olan beldelerde kongre yapılmıyor.Drek atama yolu le yapılıyor.
Şu anda biz ilçe kongrelerine başlıyoruz. İlçe kongreleri de askıya çıkarılmış durumda. Bu gün askıdan iniş günleri. İhtirazların son günü.
Şu anda da her yerin delegeleri tespit ediliyor. Çalışmalarımız bu şekilde devam ediyor. 19 Ağustotan sonrada bütün ilçelerimizin kongrelerine genel merkezimizin vereceği tarih doğrulturunda kongrelerimize başlayacağız.
YÖNETM KULURLU ÜYELERİNDEN BAŞKAN ADAYI VARMI
Şu ana kadar yok bana gelen bilgi yok. İlçe kongreleri bittikten sonra il kongre süreci başlayacaktır.Sadece yönetim kutulu üyesi değil. Bizim partimizin her mensubu aday olabilir. Bundan doğal bir şey yok. Hepsini de saygı ile karşılıyoruz. Şu ana kadar aldığım bir duyum. Yok..BAŞKANLIĞA ADAYIM
Gelem Merkezimizin uygun gördüğünde, teşkilatlarımızın uygun gördüğü sürece ben adayım.Şu anda İl Başkanlığına devam etmeyi istiyorum.
2.5yıl önce il kongremizde 18 tane  il başkan adayımız vardı. 18 tane arkadaşımızdan 7 tanesine yönetimde görev verdik.
CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYİP ERDOĞAN’IN  METAL YORGUNLUĞU HAKKINDA DÜŞÜNCESİ..
Bu soruya cevap vermek zor bir şey.
Ben şunu söyleyeyim. İl ve İlçe teşkilatlarımız. Mahalle başkanlarımız,köy başkanlarımız. Hatta bizim en alt birimlerimiz dediğimiz sandık müşahitlerimiz şunu söyleyim bu teşkilatlarımız 3 tane seçim geçirdi. Buradan ben bütün teşkilatlarıma en üst kademesinden en alt kademesine kadar hepsine teşekkür ediyorum. Bu sonuçlar Türkiye’de her 3seçimde de ilk onun içerisine aldı.

–Sayın Cumhurbaşkanı Metal Yorgunlunu Bahsederken Çankırı’yı içine almadığını mı bahsediyorsunuz?
Şu andaki görüntü bizde bir yorgunluk olmadığını gösteriyor.

–AK Parti Çankırı teşkilatında metal yorgunluğu Yok diyordunuz..
Evet Metal yorgunluğu yok. Aksayan arkadaşlarımız vardır. Fazla zaman ayıramayan arkadaşlarımız var. Bunuda önümüzdeki kongre sürecinde hep beraber oturup değerlendireceğiz.”

Not: AK Parti Genel Merkezi Kongreye tek adayla gitmek istediği bilinmekte, Çankırı’da AK Parti İl Başkanlığı için 30 civarında adayın çıka bileceği konuşulurken gecen dönem 18 aday çıkmıştı. Ancak uzlaşma sağlanmıştı.

 Haber18

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj