logo

08 Kasım 2017

Söz 21.bölüm fragmanı! Söz son bölümde Çolak kimi vurdu?

Söz 21.bölüm fragmanı! Söz son bölümde Çolak kimi vurdu?

Star TV ekranlarının soluksuz izlenen dizisi Söz son bölümde; Tim’e kötü bir sürpriz yapan Çolak, kafasındaki kurşunun intikamı için hamlesini yapar. Diğer bir yandan arkadaşları ve sivilleri korumak için canını dişine takan Yavuz, zor bir kararın eşiğine gelir. Çolak, Yavuz’dan bir silah arkadaşını seçmesini ister. Çolak’a yetişmek için mücadele veren Yavuz, arkadaşları vurulmadan Çolak’a engel olabilecek mi? Söz heyecanı doruklara ulaştıran final sahnesinden sonra gelecek bölüm için meraklar daha da arttı. Söz 20.bölümün hemen ardından yayınlanan Söz 21.bölüm fragmanı sizlerle…

Söz 21.bölüm fragmanı

Söz 21.bölüm ne zaman yayınlanacak? –

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Mehmet Özgür ve Serhat Kılıç gibi birçok başarılı oyuncunun rol aldığı Söz 21.bölüm 13 Kasım Pazartesi saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

Söz son bölümde neler oldu?

Yavuz yanı başındaki Agâh tehlikesinden habersizce robot resmin olduğu dosyayı istihbarata ulaştırmak ister ancak Sancar’ı kurtarmaya gelen teröristler işleri değiştirecektir. Bu sırada karışlarında Çolak’ı bulan Tim’i ise uzun bir gece beklemektedir. Bir yanda Sancar’ı teslim etmemek ve hastanedeki sivilleri kurtarmak için uğraşan Yavuz, diğer yanda Çolak’ın restorandan yarattığı tehlikeyi önlemek için mücadele edecektir. Yavuz ve Tim’dekilere ulaşamayan Bahar, Güler’in evinde geldiğinde yabancı bir misafirle karşılaşır. Yardım eli uzattıkları bu misafirin onlar için başka planları vardır. Kafasındaki kurşunun intikamını almak isteyen Çolak Yavuz’un gelmesini beklemeden yapar hamlesini. Restorandan gelen son telefon Yavuz’u hayati bir tercih yapmak zorunda bırakacaktır. 

1 DAKİKADA 7 GÜNDEM

Etiketler: » » » » » » » » » » »

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj