logo

07 Mart 2019

Suudi troller Süleyman Soylu üzerinden Türkiye’ye saldırıyor!

Bakan Süleyman Soylu’nun terör örgütlerinin hedef alan sözlerini sosyal medyada çarpıtan Suudlu troller, ‘turistler tehdit ediliyor’ algısı oluşturuyor.

Son yıllarda Türkiye’nin tarihi, dini, tabii ve kültürel değerleriyle yakından ilgilenen Arap turistler, Suud trolleri rahatsız etti.

 

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun İstanbul Eyüpsultan’daki terör örgütlerini hedef alan konuşması, Suud troller tarafından, sosyal medyada, Arapça alt yazıyla, “İçişleri Bakanı Soylu: Türkiye’yi eleştiren herkesi ve turistleri tehdit ediyor.” șeklinde bașlıkla çarpıtılarak servis edildi.

SUUD TROLLERİN YENİ HEDEFİ TÜRKİYE’NİN TURİZMİ

 

 

Kaşıkçı cinayetini Türkiye’ye mal etmeye ve son dönemde Arapların turistlerin yıldızı haline gelen Türkiye’yi karalamaya çalıșan Suud trollerinin yeni hedefi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu oldu.

“SOYLU, TURİSTLERİ TEHDİT EDİYOR” ÇARPITMASI

Sosyal medya hesaplarında Soylu aleyhine paylaşımlarda bulunan Suud trolleri, bakanın İstanbul Eyüpsultan’da FETÖ’cü ve PKK’lıları hedef aldığı konuşmasını Arap halkına yapmış gibi göstermeye çalıştı.

İçişleri Bakanı Soylu’nun konuşması, “İçişleri Bakanı Soylu: Türkiye’yi eleştiren herkesi ve turistleri tehdit ediyor.” başlığıyla sosyal medyadan Arapça alt yazı ile servis edildi.

FETÖ’CÜ VE PKK’LILARI HEDEF ALMIŞTI

Bakan Soylu, Eyüpsultan’da 26 Şubat’ta yaptığı konuşmasında terör örgütlerini hedef alan konuşmasında şunları ifade etmişti:

“Allah razı olsun, Dışişleri Bakanlığımız, Adalet Bakanlığımız, İçişleri Bakanlığımız, İstihbarat Teşkilatımız, bu dördümüz, dışarıda da büyük operasyonlar yapıyoruz. Sadece FETÖ değil, PKK konusunda da büyük operasyonlar yapıyoruz. Eskidendi o. Haydi bakalım, dış ülkelerdeki PKK’lılar Türkiye’ye gelsin, havalimanında yakalıyoruz onları artık. Öyle hiçbir şeyden haberi olmayan Türkiye değil. Orada söveceksin, gelip burada, Antalya’da tatil yapacaksın… Eskidendi o işler, eskidendi. Bu milletin birliğine kastedeceksin, eskiden… Arkadaşlar seri seri dosyalar hazırlıyorlar, o dışarıda Türkiye düşmanlığını yapanlar için. Dünya kime kalır bilmiyorum artık ama Türkiye artık küçük bir ülke değildir. Bu kadar açık ve nettir.

Bir başka haber !!  Yunanistan'dan Türkiye açıklaması!

PKK, yeniden umut bulmak için çaba sarfedecektir. Her terör örgütü böyledir. İllettir terör örgütleri. Ama biz onlara fırsat vermeyeceğiz Allah’ın izniyle.”

Etiketler: » » » » » » » »

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

isparta mutlu son masaj