logo

08 Kasım 2017

Vatanım Sensin dizisi yeni sezon yayın tarihi belli oldu: KANAL D duyurdu!

Vatanım Sensin dizisi yeni sezon yayın tarihi belli oldu: KANAL D duyurdu!

Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel‘in paylaştığı Vatanım Sensin dizisi oyuncuları, konusu ve senaryosuyla en çok ses getiren çarpıcı dönem dizisi olmayı başardı. Vatanım Sensin dizisi 8 Haziran tarihinde 31. bölüm sezon finaliyle yine izleyicilerin gönüllerini fethederek ekranlarda yer aldı. Vatanım Sensin dizisinin yeni sezondaki fragmanı yayınlandı. Bununla birlikte yeni sezonda Vatanım Sensin dizisinin ne zaman yayınlanacağını öğrenmek isteyen izleyiciler için dizinin yeni sezon çekimlerine başlandı. 

Vatanım Sensin dizisini takip eden izleyicilerin en çok merak ettiği konulardan biri olan ‘’Mustafa Kemal Paşa’ya planlanan suikasti engellemeye çalışan Cevdet öldü mü?” sorusunun yanıtı yeni sezonla birlikte kesinlik kazanacak.

KANAL D RESMEN AÇIKLADI!

Kanal D internet sitesinde Vatanım Sensin’in 9 KASIM’DA yayınlanacağını duyurdu. Dizinin yeni sezon fragmanları yayınlandı.

31.BÖLÜM SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Vasili’yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır. Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir’i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

İŞTE, VATANIM SENSİN YENİ SEZON FRAGMANI…

İLİŞKİLİ HABERLER MEDYA 6 SAAT ÖNCE Vatanım Sensin’e ses getirecek transfer! İşte, o yeni isim ve dizinin yayın tarihi!

1 DAKİKADA 7 GÜNDEM

Etiketler: » » » » » » » » »

Yeni Yorumlar Kapalı.

isparta mutlu son masaj