logo

19 Nisan 2017

Anne 24.bölüm 2.fragmanı! Herkesi ağlatan sahne…

Anne 24.bölüm 2.fragmanı! Herkesi ağlatan sahne…

Ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan Anne dizisi son bölümü dün akşam yayınlandı. Yine heyecan dolu bir bölümü geride bırakan Anne 24.bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu. Sevilen dizi Anne 24.bölüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümünde Zeynep öğretmen Turna’yı görmesi diziye damga vurdu. Peki Anne dizisi 24.bölümünde neler olacak? İşte Anne dizisi 1 ve 2. fragmanı 

ANNE 24.BÖLÜM FRAGMANI

Başrolünde Cansu Dere, Beren Gökyıldız ve Vahide Perçin’in yer aldığı Anne dizisi 24.bölümü ile 18 Nisan salı günü Star TV ekranlarında yerini alacak.

ANNE DİZİSİ SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Zeynep, Sinan ve Cahide Turna konusunu konuşurken içeri dalar. Ancak ikili sözü geçiştirerek, kulak misafiri olduğu sözlerden şüphelenen Zeynep’e yakalanmaktan kurtulur. Ama Sinan Zeynep’e daha fazla yalan söylemek istememektedir. Cahide ise onu susması için ikna etmeye niyetlidir.

Zeynep’i Zeliş’le gören Turna ise hayalkırıklığı içinde kendini Hasan’a ablalık ederek avutur. Neşeyle gelen Şule ve Cengiz’in hallerine anlam veremeyen Turna Şule’nin şarkıcılık yapacağını öğrenir.

Zeynep’le konuşması için Sinan’a Turna’nın yaşadığını söyleyen Gönül’ün içi rahat değilse de beklemeye karar verir. Ama bu sırada elini Turna’nın üzerinden çekmemeye kararlıdır.

Şule ve Cengiz çıkınca yine kardeşiyle perişan kalan Turna’ya yardım getiren Gönül, küçük kıza görünmeden gidecekken şahit oldukları yüreğini parçalar. Sabrı taşan Gönül dayanamayıp Turna’nın karşısına çıkar. Turna ve Sakar Teyze kavuşurlar. Zeliş’e verdiği sözü tutmayı başaran Zeynep ise Gönül’ün bu ortadan kayboluşlarından ve gizemli hallerinden şüphelenmeye başlamıştır.

Şule ve Cengiz, pavyona benzemeyen bu hayata alışmaya çalışırken, Şule’nin patronu Haydar’ın gözü de ikilinin üstündedir. Özellikle Cengiz, geçmiş alışkanlıklarını kolay terk edemeyeceğe benzemektedir.

Gamze’nin hayatına beklenmedik biri ilk adımı atarken Duru cephesinde mutsuzluk hakimdir. Evlenme teklifini reddeden Ali’yle kavga eden Duru kendini kaybetmek üzeredir. Her şeyden habersiz Zeynep’i aklından çıkaramayan Sinan ise büyük bir ikilemin içinde karısına doğruyu söylemek için kıvranmaktadır. Nihayet Zeynep’le konuşmaya karar verir.

Ancak Sinan’ın gerçeği açıklama planı çok acı bir haberle bozulacak, tüm aile bu gelişmeyle sarsılacaktır. Yaşananların ardından öfkeli gözler Ali’ye çevrilir. Bu hengame Zeynep’in Turna gerçeğini öğrenmesine de engel olur. 

Nihayet Gönül’ün gizli bir konuşmasına şahit olan Zeynep ise onun sır sakladığından emin olur ve gizlice peşine takılır. Gönül’ü takip eden Zeynep’i gittiği bu yerde hayatının en büyük sürprizi beklemektedir. Yoksa Zeynep gerçeği Sinan ya da başkası söyleyemeden, kendi gözleriyle mi görecektir.

ANNE DİZİSİ FİNAL YAPACAK

Star TV’de ekranlara gelen ‘Anne’ dizisi sezon sonunda final yapacak. Dizinin başrol oyuncusu Cansu Dere, reyting yarışında önemli başarı elde eden ‘Anne’nin bu sezon sona ereceğini açıkladı. 

Önceki gün Bebek sahilde öğle yemeği sonrası objektife takılan güzel oyuncu, “Dizi çok iyi gidiyor ama iyi gidiyor olmasına rağmen dizi bu sezon bitiyor” dedi.

Dizinin final yapmasında reyting sıralamasının olmadığı ve senaryo gereği bitirilme kararı alındığı öğrenildi. Haziran ayı itibariyle ekranlara veda etmesi beklenen Anne dizisinin hayranları bu karar tepkili.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.