logo

Bir Başkan var, Bir de Başkan Var..

Yozgat Belediyesi araç ve iş makinesi filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yozgat Belediyesi bünyesinde kurulan yeni birimler ve devam eden projelerde görevlendirilmek üzere alınan iş makineleri Belediye Başkanı Kazım Arslan’ın yaptığı inceleme ve tanıtımın ardından iş başı yaptı.
makama_degil_hizmete_h41041[1]
Belediye Başkanı Kazım Arslan, yaklaşık 700 bin TL maliyetli araçların makam için değil, hizmet için alındığına vurgu yaptı.
Başkan Kazım Arslan, belediyenin araç sayısında yaşanan artışa yönelik bazı çevrelerin karalama yapmaya çalıştığını söyleyerek, “Biz makamda kullanılsın diye makam araçları değil, vatandaşa hizmet sunsun diye hizmet araçları ve iş makineleri alıyoruz” dedi.
Kazım Arslan, Yozgat Belediyesi bünyesinde yeni birimler ve müdürlükler kurulduğuna dikkat çekerek, alınan araçların tümünün hizmet aracı olduğunu söyledi.
Belediye bünyesine yeni iş makineleri ve bir adet tam donanımlı cenaze arabasıyla iki adet hizmet aracının da bugün itibariyle vatandaşa hizmette kullanılacağını ifade eden Başkan Arslan, “Göreve gelmemizle birlikte belediyemizin bütçesini iki katına çıkardık. Bu bütçenin de yarıdan fazlasını hizmet ve yatırıma harcıyoruz. Belediye büyürken hizmetler, projeler ve iş yelpazemizde büyüyor” şeklinde konuştu.
__________
Pekala Çankırı’da neler oluyor?..
Çankırı Belediye Başkanı İrfan DİNÇ ise Mercedes Marka Makam Aracı alıyor..Hem de bir İnşaat müteahhidinden hediye..
Yozgat Belediye Başkanının tevazusu, Çankırı Belediye Başkanının şımarıklığı..

Bir başka haber !!  Çankırı Merkez'de korkutan yangın
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.