logo

14 Şubat 2017

İki Yabancı dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

İki Yabancı dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak “İki Yabancı” dizisi genel hikayesi büyük merak konusu oldu. İşte Kanal 7’nin yepyeni bir Hint dizisi  “İki Yabancı’nın” oyuncu kadrosu ve hikayesi

İKİ YABANCI DİZİNİN GENEL HİKAYESİ

Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikayeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir.

İKİ YABANCI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı 09 Şubat’tan itibaren her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

İKİ YABANCI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Jennifer Winget
Gautam Rode
Shiny Doshi
Anirudh Singh

KANAL 7 CANLI İZLEME FREKANSI

18 Eylül 2014 tarihinden itibaren yayınlar Türksat 4A uydusu üzerinden aşağıda yer alan frekanslar üzerinden de izlenebilecek.

KANAL 7 HD

Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

KAYNAKHABER7

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

beylikdüzü escort