logo

“Mezbelelik” Kaldırılıyor.. Yine Milyarlar Çöpe gitti..

Çankırı belediyesi tarafından 2014 yılının Eylül ayında  Sebze ve Balık Ürünleri Satış Reyonları olarak yapılan çadır dükkanlar aradan geçen süre zarfından kullanılmadığından belediye ekiplerince bulunduğu yerden kaldırılıyor.

26 adet dükkandan oluşan çadır dükkanların sadece 2 tanesini kullanılıyor. Çankırı Belediyesi’nin şehrin farklı noktalarında kurulan sebze ve balık tezgahlarını bir araya getirmek ve kent estetiğine katkı sağlamak amacıyla 2014 yılı ortalarında yapımına başladığı Sebze ve Balık Ürünleri Satış Reyonları 2014 yılı Eylül ayında tamamlandı.

Ahmet Yesevi Camii karşısı çay kenarında kurulan satış reyonlarında aradan 4 yıl geçmesine rağmen beklenen ilgiyi görmedi. Ne yazık ki yapılan yatırım boşa gitti. Şehrin estetiğini bozan ve dağınık halde satış yapan tezgahtarları bir araya getirmesi hedeflenen sebze ve balık reyonuyla kaçak satışların ve izinsiz yer işgallerinin önüne geçilmesi, vatandaşların ve araçların şehir içindeki trafiğini kısıtlayacak uygulamalar ortadan kaldırılması planlanmış olsa da bu hedef gerçekleştirilememişti.

Haberci18.comShare

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Çankırı.Tv Daha Söyleyecek Çok Sözümüz Var