logo

31 Mayıs 2016

“Ne olacaksa olsun galan”

HAYALLERİNİ SAHNEYE TAŞIYAN GENÇLER “NE OLACAKSA OLSUN GALAN”  SKECİ İLE ÇANKIRILI VATANDAŞLARLA BULUŞUYORAdsız

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı 81 ilde faaliyet gösteren 220 Gençlik Merkezi’nden 7 bölgede düzenlenen” Hayallerini Sahneye Taşı”, “Sahne Sırası Sende” il ve grup birinciliği yarışmaları tamamlandı. Selçuk KARADAŞ yönetiminde gerçekleştirilen “Ne Olacaksa Olsun Galan” oyunuyla il birinciliği ve ardından bölge birinciliği elde eden gençler Türkiye Finalinde gösteri yapmaya hak kazandılar.  Ali Kemal ÇAKIR ise Türk Müziği yarışmasında İl ve Bölge birinciliklerini elde ederek Türkiye Finaline yükseldi.

Sahne Sırası Sende Türkiye finalinde ilimiz Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi, Gençlik Merkezi üyemiz Ali Kemal ÇAKIR başarılı bir performans sergileyerek Türkiye İkinciliğini elde etmiştir.

Hayallerini Sahneye Taşı isimli Skeç yarışmasında ise; başarılı bir sahne sergileyen ekibimiz Türkiye Finalinde birincilik ödülünü kaptı.

Çankırı Gençlik Merkezi olarak Şampiyon gençlerin, başarılarını ve sevinçlerini paylaşmak, bu gurur dolu anlara ortak olmak adına ekibimizi Çankırı halkıyla buluşturmaya davet ediyoruz.  03.06.2016  Cuma günü saat 19:00’da 100. Yıl Kültür Merkezinde gençlerimiz performanslarını bir kez de sizin için sergileyecektir.

Bir başka haber !!  Hanımlar Lokallerinin Hepsi Kapandı..
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.