logo

31 Mayıs 2019

Türk doktor uluslararası iki derginin yayın kurulunda

Tıp dünyasında ülkemiz adına sevindirici ve gurur verici bir gelişme yaşandı. İzmir Özel Kent Hastanesi doktorlarından Dr. Onur Duygu, CPQ MEDICINE ve Solunum Araştırmaları tıp dergilerinin yayın kurullarına seçildi.

İzmir Özel Kent Hastanesi doktorlarından Dr. Onur Duygu Kanada’da yayınlanan ve tıptaki son gelişmeleri paylaşan CPQ MEDICINE Tıp Dergisinin Yayın Kuruluna seçildi. Ekim ayında İtalya’da(Roma) yapılacak Diyabet ve Metabolizma Konferansı’nın düzenleme kuruluna da seçilen Duygu, bu toplantının açılış konuşmasını gerçekleştirecek. Dr. Onur Duygu, son olarak Londra’da yayınlanan Solunum Araştırmaları Dergisi’nin yayın kurulu üyeliğiyle seçildi. Tıp dünyasındaki tüm gelişmeler Dr. Onur Duygu’nun kontrolünden geçtikten sonra meraklılarıyla buluşacak. 

Konuya ilişkin açıklama yapan Dr. Duygu Onur, “Tüm bunlar benim kişisel başarım olarak algılanmamalıdır. Ülkemiz artık bilim arenasında dünyada sözü geçen ve parmakla gösterilen bir ülke haline gelmiştir. Cumhurbaşkanımızın sıklıkla dile getirdikleri gibi Türkiye bugün Bilgi üreten, bilim ve teknolojide Marka olan bir ülke haline gelmiştir. Ülkemizi tüm dünyada bilim alanında temsil etmeye devam edeceğim” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

beylikdüzü escort